این پروژه فقط و فقط در همین سایت موجود است و توسط برنامه نویس های ایزی سل تهیه شده است. درصورتی که سوال تخصصی از پروژه داشته باشید میتوانید تماس بگیرید *** ***


الگوریتم جهش قورباغه بهبودیافته در MATLAB الگوریتم جهش قورباغه بهبودیافته در MATLAB  
20000
تومان

پروژه آماده الگوریتم جهش قورباغه بهبودیافته و درهم ریخته (Modified Shuffled Frog Leaping) در متلب با آموزش کامل


 پروژه آماده الگوریتم جهش قورباغه بهبودیافته و درهم ریخته (Modified Shuffled Frog Leaping) در متلب با آموزش کامل صوتی

الگوریتم جهش قورباغه یا Frog Leaping  (FLA) یک الگوریتم فرا-ابتکاری مبتنی بر جمعیت است که برای حل مسائل بهینه سازی استفاده می شود. در نوع خاصی از این الگوریتم، هربار جمعیت قورباغه ها به صورت تصادفی درهم ریخته می شود که به این نوع اصطلاحاً Shuffled FLA میگویند. 

محصول حاضر یک مدل پیاده سازی از الگوریتم جهش قورباغه در هم ریخته در محیط MATLAB است که بر اساس روش معرفی شده در مقاله ی زیر پیاده سازی شده است:

Dalavi, A. M., Pawar, P. J., & Singh, T. P. (2016). Tool path planning of hole-making operations in ejector plate of injection mould using modified shuffled frog leaping algorithm. Journal of Computational Design and Engineering3(3), 266-273.

دقت داشته باشید که فقط الگوریتم FLA مد نظر بوده و مسئله ی اصلی مقاله ی بالا مد نظر پروژه نیست و پیاده سازی نشده است. تابع هدف الگوریتم کاملاً به صورت مجزا نوشته شده است تا شما بتوانید از این کد در پروژه های دیگر نیز استفاده کنید.  

خرید این محصول دو مزیت اصلی دارد:

1- یک فایل صوتی همراه این محصول است که در آن خط به خط کدنویسی توضیح داده شده است.

2- درصورت تمایل میتوانید با برنامه نویس این پروژه ارتباط مستقیم داشته باشید. کافی است با شماره تلفن های سایت تماس بگیرید. 

حجم فایل:25.8 مگابایت